Članovi novinarske sekcije koji su deo projekta Sportskog saveza Srbije - "Đak reporter", posetili su 26. i 27. maja Brzeće gde su imali priliku da prisustvuju seminaru "Sportsko novinarstvo" i takmiče se sa još šest ekipa koje su pozvane na seminar kao najbolje. Imali su zadatak da naprave reportažu o sportskim aktivnostima tokom Državnog školskog prvenstva. Naša ekipa, koju čine Milica Mečanin, Iva Milovanović, Nađa Galović, Milica Bogićević i nastavnica Monika Sretenović Šimić osvojila je prvo mesto za najbolju reportažu. Naši novinari su već dva meseca deo ovog projekta i do sada su uradili već 4 priloga.
Sportski novinari  u narednom periodu planiraju da reportaže naših đaka emituju na programu RTS-a.

Čestitamo novinarima i želimo im mnogo sreće u budućem radu!

bezbedno_160_300mbIzrada sajta Dejan Zekavičić Izrada sajta Dejan Zekavičić

 

Šta je forum pozorište?

 

Naša škola u projektu Škola bez nasilja

Detaljnije