*    09.05 2014.( petak)- Probni završni ispit,kombinovani test;
*   10.05 2014.( petak)- Probni završni ispit,srpski jezik-09:00 i matematika-11:30;
* Do 15. maj 2014.g.-  Unos opštih podataka i ocena 6. i 7. razreda, i vraćanje zvaničnih izveštaja ;

*Lekarski pregled zakazuju roditelji u Domu zdravlja  od ponedeljka 2.juna 2014. na telefon 819-670 ;

* 24-27- maja 2014.g.-Učenici koji upisuju umetničke škole da se prijave odeljenjskim starešinama zbog ranijeg polaganja prijemnog ispita kako bi se na vreme izdala svedočanstva;
 -Prijavljivanje kandidata za prijemni ispit u srednjim školama (specijalizovane gimnazije, baletske, muzičke i umetničke škole za likovne oblasti);
*  27. maj (utorak)2014.g.-  Razredni ispit ;

* 02. jun (ponedeljak) 2014.g.- Završetak nastave za učenike osmog  razreda ;


*  do  31. Maja (subota) 2014.-Slanje podataka Školskoj upravi za blizance i učenike koji se upisuju pod posebnim zdravstvenim uslovima ( sekretar Škole) ;

*  03. Jun (utorak) 2014 g.-Sednica Odeljenjskog  veća osmog razreda u 1330;

*  04. Jun(sreda) 2014.g.–Nastavničko veće u  1330;

* od srede 4–10. juna 2014.g. - Pripremna nastave za polaganje popravnih ispita;

* 04. juna 2013.g.- Odeljenjske starešine dostavljaju sledeće podatke psihologu:
•    imena odličnih učenika u odeljenju;
•    imena učenika za nagrađivanje (učešće na takmičenjima od okružnog do viših nivoa takmičenja);
•    imena učenika za nagrađivanje : Vukove i posebne diplome
*  06. Jun(petak) 2014.- Drugarsko veče  u 2000 ;
*  11 - 12. juna 2014.g. – Polaganje popravnih ispita od 7:30 ;
* 12. juna 2014.- Odeljenjsko veće osmog razreda  (posle polaganja popravnih ispita);
* 02-11.juna 2014.g. – Prijavljivanje, u školskim upravama, vanrednih učenika starijih od 17 godina za upis u srednje škole;

* 11.jun (sreda) 2014.g. -Pregled svedočanstava , diploma i matične knjige ( odeljenjske starešine i pomoćnik direktora)–  8/1 u 8 00  , 8/2 u  11 00 , 8/3 u  1300
* 12. jun (četvrtak) 2014. u 1515- Podela svedočanstava učenicima osmog  razreda (đačka kuhinja) i opšti roditeljski sastanak;

* Upis ocenama učenika osmog razreda u bazu podataka (Miloš Pajić i odeljenjske starešine osmog razreda);
*  16. jun (ponedeljak) 2014.g.- ZAVRŠNI ISPIT IZ SRPSKOG JEZIKA   u periodu  od  1000-1200
•    900-  odeljenjske starešine okupljaju učenike i proveravaju da li su došli na ispit, poneli đačke knjižice i sav potreban pribor –za sva tri dana ispita;
* 17.jun (utorak ) 2014.- ZAVRŠNI ISPIT IZ MATEMATIKE u periodu od 1000-1200 ;

* 18.jun (sreda ) 2014.- ZAVRŠNI ISPIT,KOMBINOVAN TEST u periodu od 1000-1200 ;

*  od 16- 20.juna 2014.g. – Pregled testova i sukcesivno unošenje rezultata završnog ispita (od ponedeljka do petka );

* 20. juna (petak) 2014.g.  - Preliminarni rezultati završnog ispita  do 20:00 časova ;

* 21. juna (subotu) 2014.g. od  8 – 16 časova - Prijem i rešavanje žalbi učenika na rezultate završnog ispita u osnovnim školama;

* 23. juna ( ponedeljak) 2014.g.  od  8 – 16 časova - Prijem i rešavanje žalbi učenika na rezultate završnog ispita u okružnim upisnim komisijama;

* 26. juna (četvrtak) 2014.g.  do 20 časova – Objavljivanje konačnih rezultata završnog ispita ;
*  u petak  27. i subotu  28. Juna 2014.g.  od 8 - 15 časova- Popunjavanje i predaja liste želja školi i unos u bazu podataka ;

*  02. jula (sreda) 2014.g.  od  8 časova – Provera liste želja od strane učenika u osnovnim školama;
*  02. jula (sreda) 2014.g. od 8 - 15 časova – Prijem žalbi učenika na izražene želje i unošenje ispravki od 8.00 do 15.00 časova;

* 03. jula ( četvrtak) 2014.g.  do 12 časova –Objavljivanje zvanične liste želja učenika u osnovnim školama i provera liste želja na zvaničnom i tehničkom sajtu;

* 06. jula( nedelja) 2014.g.  od 8 časova-Objavljivanje zvaničnih rezultata raspodele po školama i obrazovnim profilima u osnovnim školama

* 06. jula (nedelju) 2014.g. do 20 časova-Objavljivanje preostalih slobodnih mesta za upis u drugom krugu;

* u ponedeljak  07. i utorak 0 8. Jula 2014.g. – Upis učenika u srednje škole – prvi upisni krug;

* 07. jula ( ponedeljak) 2014.g. od 8 - 15 časova - Popunjavanje, predaja liste  želja za drugi upisni krug;

 *10.jula(četvrtak) 2014.g. od 8 časova –Objavljivanje preostalih slobodnih mesta posle drugog upisnog kruga;

* 10. jula (četvrtak) 2014.g.  od 8 časova - Objavljivanje konačanog rasporeda učenika po školama u drugom upisnom krugu ;

*  10. Jula (četvrtak) 2014.g.  od 8 - 15 časova – Upis učenika u srednje škole – (drugi upisni krug) .
U Lučanima,                                              Direktor Škole
19.05.2014.g.                                                        Radojka Đorđević

 

 

 

bezbedno_160_300mbIzrada sajta Dejan Zekavičić Izrada sajta Dejan Zekavičić

Škola bez nasilja

Šta je forum pozorište?

Naša škola u projektu Škola bez nasilja

Naša škola u projektu "Preduzetništvo u osnovnim školama"

Prezentacija aktivnosti SEECEL projekta
Kulinarsko putovanje kroz svet
Izložba i prodaja uskršnjih jaja
Posete preduzetnicima