Вршњачки тим

• Објављено у Ученици
  • Прочитано 644 пута

Вршњачки тим настао је у оквиру пројекта Школа без насиља-ка сигурном и подстицајном окружењу за децу и младе“ и чине га ученици од петог до осмог разреда. Тим промовише ненасиље, толеранцију, хумане вредности, као и другарство, узјамно поштовање и емпатију, тимски дух, осећање заједништва. Вршњачки тим представља једну од „покретачких снага“ у превенцији насиља у школском окружењу.

Чланови Вршњачког тима су ученици  који воле тимски рад, комуникативни су, креативни, толерантни, успешно решавају конфликтне ситуације...

Циљ рада нашег тима је активно учешће ученика у различитим активностима кроз које стичу знања, искуства и вештине неопходне за иницирање и активно учешће у борби против насиља у школи. Кроз учешће у тиму, ученици су мотивисани да се баве свим важним питањима у школи. Дугорочно, корист је вишеструка јер ученик осећа да је важна и корисна карика у заједници, да својим залагањем мења ствари на боље, доприноси колективу, слободно и креативно се развија.

Чланови Вршњачког тима за школску 2020/2021. годину су:

1. Јана Стефановић, ученица 5/1 одељења,
  2. Душан Нешовановић, ученик 5/1 одељења,
  3. Леа Пантелић, ученица 5/2 одељења,
  4. Андреј Чворовић, ученик 5/2 одељења,
  5. Милaна Бисенић, ученица 6/1 одељења,
  6. Марко Пантелић, ученик 6/1 одељења,
  7. Милица Бркић, ученица 6/2 одељења,
  8. Владимир Петровић, ученик 6/2 одељења,
  9. Јана Ранђеловић, ученица 7/1 одељења,
  10. Анђела Тодоровић, ученица 7/1 одељења,
  11. Михаило Ковачевић, ученик 7/2 одељења,
  12. Душан Ружић, ученик 7/2 одељења,
  13. Ђорђе Ђорђевић, ученик 8/1 одељења,
  14. Лука Јоковић, ученик 8/1 одељења,
  15. Магдалена Савић, ученица 8/2 одељења,
  16. Андреј Шиндик, ученик 8/2 одељења.
Последњи пут измењенопетак, 19 март 2021 23:34
Више из ове категорије « Ученички парламент Вуковци »