Пројекат "Shadow teacher"

Марибор, дан трећи

Данас смо устали рано да би стигли на аутобус који нас је чекао испред школе у Сладком Врху. Са колегама и њиховим ђацима смо учествовали у Техничком дану. Прво смо обишли родну кућу великог словеначког писца Ивана Цанкара у Врхници (ученици су успут у аутобусу читали и дискутовали о једној његовој причи Суве крушке у корпици), а затим смо отишли у Технички музеј у Боровници.

Тамо су ђаци имали радионице где је једна група правила оригами зврчак, док је друга група правила перископ. Ту смо могли видети старе тракторе, старе воденице, као и импресивне олдтајмере Јосипа Броза Тита.

Кад смо се вратили, присуствовали смо седници наставничког већа, где је било речи о бољој употреби е-дневника кад наставник добије обавештење уз помоћ нове картице кад има замену, те то може проверити од куће, а не више само на огласној табли. Након тога био је кратак семинар о методама за ослобађање од стреса.

Последњи пут измењенопетак, 10 април 2020 22:24