U duhu tradicije, kolektiv naše škole je i ove godine posetio sajam knjiga u petak 25. i subotu 26. oktobra. Za svakog se moglo naći po nešto, jer izlagača je bilo u izobilju, kao i prethodnih godina. Nove knjige su bile od 500 dinara naviše, tako da je novčanik trpeo ako biste se odlučili za više izdanja. Knjige na engleskom i francuskom su bile poprilično skupe, pa je beletristika na engleskom išla od 1000 dinara  naviše, dok je francuski kutak bio i duplo skuplji. Za one koji vole miris starih knjiga, na spratu u hali je mogao da prekopava polovna izdanja, koja takođe nisu bila tako jeftina, od 400 dinara naviše. Naravno, bile su tu promocije, tribine, a i autori su zdušno potpsivali svoja izdanja. Bilo je i svirke akustičnih gitara, sve u cilju privlačenja potencijalnih kupaca. Ljudi u petak nije bilo mnogo, veća je gužva bila u subotu. Knjižari su valjda zadovoljni, ljudi još uvek nešto čitaju.

bezbedno_160_300mbIzrada sajta Dejan Zekavičić Izrada sajta Dejan Zekavičić

 

Šta je forum pozorište?

 

Naša škola u projektu Škola bez nasilja

Detaljnije