Дисеминација у установи

Наставно особље ОШ “Милан Благојевић”  је детаљно упознато са резултатима пројекта DTS, на двема седницама наставничког већа.

Наставнице које су водиле ученике, Душица Раковић, Слађана Станчић и координатор Дејан Зекавичић су причали о свим активностима које су ученици изводили током мобилности, бенефитима, као и начинима коришћења резултата пројекта убудуће. Наглашено је да се треба укључити још колега како би се расподелиле дужности и обавезе током вођења будућих пројеката и како би и други наставници имали прилике да путују са ученицима и стекну нова искуства.

Осим тога, координатор Д. Зекавичић је презентовао пројекат у свим вишим разредима и наишао на изузетно интересеовање ученика који су изразили жељу да се укључе у постојећи eTwinning пројекат под називом Slay/basketball and toons together, као и у планирани Еразмус плус пројекат о даровитим ученицима, који ће се писати за позив у марту 2023.

Последњи пут измењенопетак, 16 децембар 2022 12:24

Галерија слика