Zavod za vrednovanje kvaliteta obrazovanja i vaspitanja razvio je standarde za osnovno obrazovanje odraslih uz podrsku ProjektaDruga sansa – razvoj sistema funkcionalnog osnovnog obrazovanja odraslih u Srbiji.

Standardi su usvojeni u aprilu 2013. godine, a objavljeni u Sluzbenom glasniku  br. 50/2013.  od  07. 06. 2013. godine i time postali obavezujuci za primenu u svim skolama koje realizuju program osnovnog obrazovanje odraslih.

 Zavod je planirao da pruzi nastavnicima podrsku u primeni standarda u obrazovnom procesu kroz jednodnevne obuke u trajanju od 8 sati,  namenjene nastavnicima koji realizuju program osnovnog obrazovanja odraslih, andragoskim asistentima, strucnim saradnicima i direktorima.   Realizacija obuka je planirana za vikende:  7., ili  8., 14. ili 15. decembara 2013. godine. Sve obuke pocinju u 10 sati i traju do 18.15.

Tim naše škole će prisustvovati jednodnodnevnoj obuci u trajanju od 8 sati u OŠ „Milan Blagojević“ u subotu 14.12.2013.godine.

 

 

bezbedno_160_300mbIzrada sajta Dejan Zekavičić Izrada sajta Dejan Zekavičić

 

Šta je forum pozorište?

 

Naša škola u projektu Škola bez nasilja

Detaljnije