Dana 9. 4. 2014. godine, našu školu posetio je gospodin Raša Popov.
Učenici su pripremili kratak program kojim su otvorili druženje, nakon čega je on čitao dečiju poeziju i ispričao nekoliko zanimljivih priča iz svog života. Učenici su danima radili na pripremi dolaska čika Raše. Pisali su literarni redove na temu "Pismo čika Raši", pravili su panoe i učestvovali su na likovnom konkursu "Čika Raša i deca". U okviru novinarske sekcije, mali novinari su, nakon druženja, u školskoj biblioteci uradili intervju sa gospodinom Rašom.
Kao poklon, iz naše škole Raša je poneo knjigu o Lučanima, kao i literarne i likovne radove.

Fotografije pogledajte ovde.

                                        

bezbedno_160_300mbIzrada sajta Dejan Zekavičić Izrada sajta Dejan Zekavičić

 

Šta je forum pozorište?

 

Naša škola u projektu Škola bez nasilja

Detaljnije