Naša škola je postala institucija član Orakla, drugoj po veličini firmi posle Majkrosofta koja se bavi razvojem softvera i tehnologije za baze podataka, Cloud sistemima i sopstvenim brendovima - sistemima za upravljanje bazama podataka. To omogućava našim nastavnicima da besplatno koriste određene resurse sa portala Orakl akademije i da učestvuju na obukama koje se tiču osnovnog programiranja koje će kasnije preneti učenicima. Od septembra će zainteresovani moći da idu na osnovni kurs za Javu, a poznato je da se ovaj softver koristi u bilionima uređaja, od kompjutera do mobilnih telefona. Danas je na ulazu u školu postavljen panel koji smo dobili od Orakla iz njihove kancelarije u Irskoj.

 

bezbedno_160_300mbIzrada sajta Dejan Zekavičić Izrada sajta Dejan Zekavičić

 

Šta je forum pozorište?

 

Naša škola u projektu Škola bez nasilja

Detaljnije