* Probni završni ispit – matematika (13.4.2018.g.  u 12 časova);

* Probni završni ispit, srpski jezik i kombinovani test (14.4.2018.g. srpski jezik u 9 časova, kombinovani test u 11.30 časova);

*Do 14. maja – informisanje učenika o upisu u informatičke gimnazije;

*Do 18. maja – prijavljivanje učenika za upis u specijalizovane gimnazije (baletske, muzičke i umetničke škole za likovne oblasti);

* Do 20. maja 2018.g. -  Unos opštih podataka i ocena 6. i 7. razreda, i vraćanje zvaničnih izveštaja;
* Lekarski pregled zakazuju roditelji u Domu zdravlja, na telefon  819-670;

* Analiza probnog završnog ispita (od 16-20.4.2018.g.);

*Prijemni ispiti u muzičkim školama (petak- subota- nedelja od 1. do 3.6. od 10 č);

*Prijemni ispiti u baletskim školama (nedelja-ponedeljak – utorak od 3 do 5.6.2018.g. od 10 č);

* Prijemni ispiti u umetničkim školama likovne oblasti (petak-subota- nedelja od 1. do 3.6. od 14- 17 č)

*21.5.2018.g. Informacije o važnosti Završnog ispita – čas odeljenjskog starešine, 8/2 i 8/4);



*23.5.2018.g. Informacije o važnosti Završnog ispita – čas odeljenjskog starešine, 8/1);


*25.5.2018.g. Informacije o važnosti Završnog ispita – čas odeljenjskog starešine, 8/3);

*30.maj (sreda) – Opšti roditeljski sastanak u 15.15 časova;
 
*31. maj (četvrtak) 2018.g. - Završetak nastave za učenike osmog  razreda;

* Do 31. maja (četvrtak) 2018.g. - Slanje podataka Školskoj upravi za blizance i učenike koji se upisuju pod posebnim zdravstvenim uslovima (sekretar Škole);

* 4. jun (ponedeljak) 2018.g. - Sednica Odeljenjskog  veća osmog razreda u 13.30;

* 5. jun (utorak) 2018.g. – Nastavničko veće u  13.30;

* Od 5–8. juna 2018.g. - Pripremna nastava za za polaganje popravnih ispita;
* 6. juna (sreda) 2018.g. - Odeljenjske starešine dostavljaju sledeće podatke psihološko-pedagoškoj službi:
•    imena odličnih učenika u odeljenju;
•    imena učenika za nagrađivanje (učešće na takmičenjima od okružnog do viših nivoa takmičenja);
•    imena učenika za nagrađivanje: Vukove i posebne diplome;

*  5. i 6. jun (utorak i sreda) 2018.g. -  Razredni ispiti;

*  7. jun (četvrak) 2018.g. - Drugarsko veče  u 19.00 ;

*  12 - 14. juna 2018.g. – Polaganje popravnih ispita od 7.30 ;

* 14. jun 2018.g. (četvrtak) - Odeljenjsko veće osmog razreda  (posle polaganja popravnih ispita);

* 18. jun (ponedeljak) 2018.g.- Završni ispit iz SRPSKOG JEZIKA  (9.00-11.00);
•    800- odeljenjske starešine okupljaju učenike i proveravaju da li su došli na ispit, poneli đačke knjižice i sav potreban pribor –za sva tri dana ispita;
     * Pregled testa iz srpskog jezika od 12 časova;

*  19. jun (utorak) 2018.g.- Završni ispit iz MATEMATIKE  (9.00-11.00) ;
* Pregled testa iz matematike od 12 časova;

* 20. jun (sreda) 2018.g.- Završni ispit KOMBINOVANI TEST (9.00-11.00) ;
* Pregled kombinovanog testa od 12 časova;

*  20. jun (sreda) 2018.g. – Dešifrovanje sva tri testa (posle pregledanja kombinovanog testa);
*20. i 21. juna (sreda i četvrtak) 2018.g. - Unos rezultata završnog ispita;

* 18 - 21. juna 2018.g. (ponedeljak- četvrtak) - Supervizija završnog ispita;

*21. i 22 . juna (četvrtak, petak) 2018.g.
- Pregled svedočanstava, diploma i matične knjige (odeljenjske starešine i direktor) –    8/1 u četvrtak , 8/2 i 8/3 u petak;

* 22. jun (petak) 2018.g. - Preliminarni rezultati završnog ispita  do 8.00;

* 23. jun (subota) 2018.g. od 8.00 – 16. 00 - Prijem i rešavanje žalbi učenika na rezultate završnog ispita u osnovnim školama;

* 25. jun (ponedeljak) 2018.g. od 8.00 – 16. 00  - Prijem i rešavanje žalbi učenika na rezultate završnog ispita u okružnim upisnim komisijama;

* 25. jun (ponedeljak) 2018.g.  u 15.15 - Podela svedočanstava učenicima osmog  razreda (đačka kuhinja) i opšti roditeljski sastanak;
* Upis ocena učenika osmog razreda u bazu podataka (Miloš Pajić i odeljenjske starešine osmog razreda);

* 28. jun (četvrtak) 2018.g. od 8.00 – Objavljivanje konačnih rezultata završnog ispita;

*  U petak  29.  i subotu  30. juna 2018.g. od 8.00 – 15.00 - Popunjavanje i predaja liste želja školi i unos u bazu podataka;

* 4. jula (sreda) 2018.g.  od  8.00 – Provera liste želja od strane učenika u osnovnim školama;

* 4.jula (sreda) 2018.g. od 8.00 – 15.00 – Prijem žalbi učenika na izražene želje i unošenje ispravki;

*5. jul (četvrtak) 2018.g.  od 12.00 – Objavljivanje zvanične liste želja učenika u osnovnim školama i provera liste želja na zvaničnom i tehničkom sajtu;

* 8. jul (nedelja) 2018.g. od 8.00 - Objavljivanje zvaničnih rezultata raspodele po školama i obrazovnim profilima u osnovnim i  srednjim školama;

* 8. jul (nedelja) 2018.g. do 20.00 -Objavljivanje preostalih slobodnih mesta za upis u drugom krugu;

* Ponedeljak 9. i utorak  10. jul  2018.g.  od 8 -15 časova – Upis učenika u srednje škole – prvi upisni krug (osim za upis u muzičke i baletske škole);

* 9. jul (ponedeljak) 2018.g. od 8.00 – 15.00 - Popunjavanje i predaja liste  želja za drugi upisni krug;
 
* 11. jul (sreda) 2018.g. do 20.00 – Objavljivanje preostalih slobodnih mesta posle drugog upisnog kruga;

* 11. jul (sreda) 2018.g. do 20.00 - Objavljivanje konačanog rasporeda učenika po školama u drugom upisnom krugu ;

*  12. jul (četvrtak) 2018.g. od 8.00 – 15.00 – Upis učenika u srednje  škole – drugi upisni krug (osim za upis u muzičke i baletske škole);

U Lučanima,                                                                  Direktor škole:
                                                                                                               ____________________
18.05.2018.g.                                                                              Radojka Đorđević

bezbedno_160_300mbIzrada sajta Dejan Zekavičić Izrada sajta Dejan Zekavičić