Školska 2009/2010.

Najbolji učenici – mlađi razredi

Nastavničko veće nagrađuje sledeće učenike:

 

Milicu Bogićević

najbolju učenicu  2/1 odeljenja

Uroša Stevanovića

najboljeg  učenicka  2/1 odeljenja

Sofiju Milosavljević

najbolju učenicu  2/2 odeljenja

Nevenu Lojanicu

najbolju učenicu  2/2 odeljenja

Magdalenu Mitrović

najbolju učenicu  2/3 odeljenja

Stefana Davidovića

najboljeg učenika  2/4 odeljenja

Saru Todorović

najbolju učenicu  2/5 odeljenja

Milju Vasilić

najbolju učenicu  2/6 odeljenja

 

Nevenu Mijailović

najbolju učenicu  3/1 odeljenja

Anastasiju Joković

najbolju učenicu  3/2 odeljenja

Isidoru Radičević

najbolju učenicu  3/3 odeljenja

Dragana Jokovića

najboljeg učenika  3/4 odeljenja

Kaću Nešovanović

najbolju učenicu  3/5 odeljenja

Milana Perovića

najboljeg učenika  3/6 odeljenja

Teodoru Stančić

najbolju učenicu  4/1 odeljenja

Dragana Milovančevića

najboljeg učenika  4/2 odeljenja

Svetozara Divljakovića

najboljeg učenika  4/3 odeljenja

Nikolu Radulovića

najboljeg učenika  4/4 odeljenja

Ivanu Nešovanović

najbolju učenicu  4/5 odeljenja

 

Najbolji učenici – stariji razredi

Nastavničko veće nagrađuje sledeće učenike:

 

Minu Janković

najbolju učenicu  5/1 odeljenja

Duška Sretenovića

najboljeg učenika  5/2 odeljenja

Tatjanu Šolajić

najbolju učenicu  5/3 odeljenja

Teodoru Adamović

najbolju učenicu  5/4 odeljenja

Janu Bogićević

najbolju učenicu  6/1 odeljenja

Nemanju Krtinića

najboljeg  učenika  6/2 odeljenja

Jelenu Ranović

najbolju učenicu  6/3 odeljenja

Anđelu Vasović

najbolju učenicu  6/4 odeljenja

Andreu Lazarević

najbolju učenicu  7/1  odeljenja

Minu Alempijević

najbolju učenicu  7/2 odeljenja

Nikolu Zlatića

najboljeg učenika  7/3 odeljenja

Tamaru Milovančević

najbolju učenicu  7/4 odeljenja

Jelenu Polugu

najbolju učenicu  7/5 odeljenja

 

Nagrađeni učenici – mlađi razredi

Luku Erića, učenika 2/1 razreda za

-osvojenu 2. nagradu na takmičenju „ Misliša 2010

Lazara Kovačevića, učenika 2/1 razreda za

-osvojenu 2. nagradu na takmičenju „ Misliša 2010“

Ivu Milovanović, učenicu 2/1 razreda za

- učešće na regionalnom takmičenju Maski

- osvojenu drugu nagradu na takmičenju „ Misliša 2010“

Saru Domanović, učenicu 2/1 razreda

za učešće na regionalnom takmičenju Maski

Milicu Bogićević, učenicu 2/1 razreda za

- osvojenu 2. nagradu na takmičenju „ Misliša 2010“

- učešće na regionalnom takmičenju Maski

Anu Pajović, učenicu 2/1  razreda za

-          učešće na regionalnom takmičenju Maski

Nikolinu Trifović, učenicu 2/1  razreda za

-          -učešće na regionalnom takmičenju Maski

Jelenu Milosavljević, učenicu 2/1  razreda za

- učešće na regionalnom takmičenju Maski

osvojeno 1. mesto na Krosu RTS

Anđelu Milošević, učenicu 2/1 razred

za učešće na regionalnom takmičenju Maski

Pavla Zlatića, učenika 2/2 razreda za

-osvojenu 1. nagradu na takmičenju „ Misliša 2010“

Miloša Bojovića, učenika 2/2 razreda za

-osvojeno 1. mesto na Krosu RTS

Andrijanu Alempijević, učenicu 3/1 razreda za

osvojeno 2. mesto na opštinskom  takmičenju  iz matematike

Ljubomira Milosavljevića, učenika 3/1 razreda za

osvojeno 1. mesto na Krosu RTS

Anastasiju Joković, učenicu 3/2 razreda za

osvojeno 2. mesto na opštinskom  takmičenju  iz  matematike

Jovanu Bugarčić, učenicu 3/2 razreda za

-osvojeno 1. mesto na Krosu RTS

Dragana Milovančevića , učenika 4/2 razreda za

-osvojeno 2. mesto na okružnom  takmičenju  iz matematike

- osvojeno 3. mesto na  teniskom turniru „ Puma open“ u Kragujevcu

Kristinu Meić, učenicu 4/2  razreda za

-osvojeno 1. mesto na Krosu RTS

Igora Matijaševića, učenika 4/2  razreda za

-osvojeno 1. mesto na Krosu RTS

Ivanu Nešovanović, učenicu 4/5 razreda za

-osvojenu nagradu na literatrnom konkursu „ Vitezovo proleće“

 

Nagrađeni učenici –stariji razredi

 

Aleksandru Zlatić, učenicu 5/3 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz matematike

- osvojeno prvo mesto na opštinskom takmičenju iz srpskog jezika

Duška Sretenovića, učenika 5/2 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz matematike

Katarinu Milovanović, učenicu 5/1  razreda za

-osvojeno 2. mesto na opštinskom  takmičenju  iz matematike

Nikolu Milosavljevića, učenika 6/3 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz matematike

- osvojeno 1. mesto na opštinskom takmičenju iz košarke

Nemanju Krtinića, učenika 6/2 razreda za

-osvojeno 2. mesto na opštinskom  takmičenju  iz matematike

Nikolu Zlatića, učenika 7/3 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz matematike

- osvojeno 5. mesto na republičkom takmičenju iz odbojke

Tamaru Milovančević, učenicu 7/4 razreda za

-osvojeno 2. mesto na opštinskom  takmičenju  iz matematike

- osvojeno 1. mesto na opštinskom takmičenju iz fizike

Minu Alempijević, učenicu 7/2 razreda za

- osvojeno 3. mesto na opštinskom  takmičenju  iz matematike

- osvojeno 3. mesto na opštinskom takmičenju iz fizike

Minu Janković , učenicu 5/1 razreda za

- učešće na republičkom takmičenju „ Šta znaš o saobraćaju

- osvojeno 2. mesto na opštinskom takmičenju iz srpskog jezika

Tatjanu Šolajić, učenicu 5/3 razreda za

-osvojeno 3. mesto na okružnom  takmičenju  recitatora

- osvojeno 2. mesto na opštinskom takmičenju iz srpskog jezika

Tatjanu Milošević, učenicu 6/2 razreda za

- osvojeno 2. mesto na opštinskom takmičenju iz srpskog jezika

Anđelu Vasović, učenicu 6/4 razreda za

osvojeno 2.  mesto na opštinskom takmičenju iz srpskog jezika

Katarinu Kovačević, učenicu 6/1 razreda za

osvojeno 3. mesto na opštinskom takmičenju iz srpskog jezika

Janu Bogićević, učenicu 6/1 razreda za

osvojeno 3. mesto na opštinskom takmičenju iz srpskog jezika

Jelenu Polugu, učenicu 7/5 razreda za

osvojeno prvo mesto na opštinskom takmičenju iz srpskog jezika

Đorđa Kotarca, učenika 6/3 razreda za

-osvojeno 2. mesto na opštinskom  takmičenju  iz fizike

Bogdana Jovanovića, učenika 7/4  razreda za

-osvojeno 2. mesto na opštinskom  takmičenju  iz fizike

Vladimira Alempijevića, učenika 7/3 razreda za

-osvojeno 3. mesto na opštinskom  takmičenju  iz hemije

- osvojeno 5. mesto na re publičkom takmičenju iz odbojke

Igora Ičelića , učenika 7/4 razreda za

- osvojeno 1. mesto na šahovskom turniru „ Dragačevo 2010“

-osvojeno 3. mesto na okružnom  takmičenju  iz fizike

 

Mladena Krasića, učenika 7/1 razreda za

-osvojeno 3. mesto na okružnom  takmičenju  iz hemije

- osvojeno 1. mesto na šahovskom turniru „ Dragačevo 2010

Vukašina Milosavljevića , učenika 6/1 razreda za

-osvojeno 3. mesto na opštinskom  takmičenju  recitatora

Dunju Janković, učenicu 7/2 razreda za

-osvojeno 3. mesto na opštinskom  takmičenju  iz odbojke

- osvojeno 3. mesto na opštinskom takmičenju u malom fudbalu

Mariju Drobnjak, učenicu 6/2 razreda za

-osvojeno 3. mesto na opštinskom  takmičenju  iz odbojke

Ivana Matijaševića, učenika 7/1 razreda za

-osvojeno 5. mesto na republičkom  takmičenju  iz odbojke

osvojeno 1.mesto na šahovskom turniru „ Dragačevo 2010

Luku Lalića, učenika 7/2 razreda za

-osvojeno 5. mesto na republičkom takmičenju  iz odbojke

Kostu Tmušića , učenika 7/1 razreda za

-osvojeno 5. mesto na republičkom takmičenju  iz odbojke

 

Petra Jokovića, učenika  7/3 razreda za

-osvojeno 5. mesto narepubličkom  takmičenju  iz odbojke

 

Rastka Vasilića, učenika 7/2 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

 

Nebojšu Perovića, učenika 7/2 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

Miloša Stevanovića, učenika 7/3 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

Igora Pavlovića, učenicka 7/2 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

Aleksandra Kerna , učenika 7/3 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

Katarinu Todorović, učenicu 7/1 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

Anu Miletić, učenicu 7/2 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

- osvojeno 3. mesto na opštinskom takmičenju u malom fudbalu

- osvojeno 1. mesto na Krosu RTS

Tanju Nikšić, učenicu 7/3 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

Valentinu Joković,učenicu 5/1 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

- osvojeno 3. mesto na opštinskom  takmičenju  u malom fudbalu

Aleksandru Nešovanović, učenicu 7/3 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

Dijanu Nikšić, učenicu 6/2razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

Jelenu Bogićević, učenicu 5/3 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

Stefana Golubovića, učenika 7/1 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  u malom fudbalu

Stefana Jokovića, učenika 7/2  razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  u malom fudbalu

Tamaru Šoć, učenicu 7/4 razreda za

-osvojeno 3. mesto na opštinskom  takmičenju  u malom fudbalu

Dušana Radonjića, učenika 7/2 razreda

Najboljeg sportistu u Dragačevu u 2009. godini

Bojanu Majstorović, učenicu 5/3 razreda za

-osvojeno 1. mesto na Krosu RTS

Ivana Plazinića, učenika 5/1 razreda za

osvojeno 1. mesto na Krosu RTS

Nebojšu Perovića, učenicka 7/2 razreda za

-osvojeno 1. mesto na Krosu RTS

Draganu Radivojević, učenicu 7/2 razreda za

-osvojenu diplomu za kaligrafiju na likovnom konkursu „ Dani ćirilice“ -               Bavanište

Teodoru Adamović, učenicu 5/4 razreda za

-osvojenu nagradu na literarnom konkursu „ Vitezovo proleće“

- osvojenu nagradu na likovnom konkursu „ Maternja melodija i obrazovanje

Sanelu Mandić, učenicu 5/4  razreda za

-osvojenu nagradu na lokovnom konkursu „ Maternja melodija i obrazovanje“

Nevenu Čvorović , učenicu 6/2 razreda za

osvojenu nagradu na likovnom konkursu „ Maternja melodija i obrazovanje

 

Direktor nagrađuje sledeće učenike – stariji razredi- sport

Valentinu Joković,učenicu 5/1 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

- osvojeno 3. mesto na opštinskom  takmičenju  u malom fudbalu

Ivana Plazinića, učenika 5/1 razreda za

osvojeno 1. mesto na Krosu RTS

Jelenu Bogićević, učenicu 5/3 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

Bojanu Majstorović, učenicu 5/3 razreda za

-osvojeno 1. mesto na Krosu RTS

Mariju Drobnjak, učenicu 6/2 razreda za

-osvojeno 3. mesto na opštinskom  takmičenju  iz odbojke

Dijanu Nikšić, učenicu 6/2razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

Katarinu Todorović, učenicu 7/1 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

Ivana Matijaševića, učenika 7/1 razreda za

-osvojeno 5. mesto na republičkom  takmičenju  iz odbojke

osvojeno 1.mesto na šahovskom turniru „ Dragačevo 2010

Kostu Tmušića , učenika 7/1 razreda za

-osvojeno 5. mesto na republičkom takmičenju  iz odbojke

Stefana Golubovića, učenika 7/1 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  u malom fudbalu

Dušana Radonjića, učenika 7/2 razreda

Najboljeg sportistu u Dragačevu u 2009. godini

Anu Miletić, učenicu 7/2 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

- osvojeno 3. mesto na opštinskom takmičenju u malom fudbalu

- osvojeno 1. mesto na Krosu RTS

Dunju Janković, učenicu 7/2 razreda za

-osvojeno 3. mesto na opštinskom  takmičenju  iz odbojke

- osvojeno 3. mesto na opštinskom takmičenju u malom fudbalu

Luku Lalića, učenika 7/2 razreda za

-osvojeno 5. mesto na republičkom takmičenju  iz odbojke

Rastka Vasilića, učenika 7/2 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

Nebojšu Perovića, učenika 7/2 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

Igora Pavlovića, učenicka 7/2 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

Stefana Jokovića, učenika 7/2  razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  u malom fudbalu

Petra Jokovića, učenika  7/3 razreda za

-osvojeno 5. mesto narepubličkom  takmičenju  iz odbojke

Miloša Stevanovića, učenika 7/3 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

Aleksandra Kerna , učenika 7/3 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

Tanju Nikšić, učenicu 7/3 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

Aleksandru Nešovanović, učenicu 7/3 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

Tamaru Šoć, učenicu 7/4 razreda za

-osvojeno 3. mesto na opštinskom  takmičenju  u malom fudbalu

 

Nagrađeni učenici za postignute rezultate na takmičenjima – stariji razredi

zaduženi – Svetlana Petrović, Dušan Tešović

 

. Minu Janković , učenicu 5/1 razreda za

- učešće na republičkom takmičenju „ Šta znaš o saobraćaju

- osvojeno 2. mesto na opštinskom takmičenju iz srpskog jezika

2. Katarinu Milovanović, učenicu 5/1  razreda za

-osvojeno 2. mesto na opštinskom  takmičenju  iz matematike

3. Valentinu Joković,učenicu 5/1 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

- osvojeno 3. mesto na opštinskom  takmičenju  u malom fudbalu

4.Ivana Plazinića, učenika 5/1 razreda za

osvojeno 1. mesto na Krosu RTS

5. Duška Sretenovića, učenika 5/2 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz matematike

6. Aleksandru Zlatić, učenicu 5/3 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz matematike

- osvojeno prvo mesto na opštinskom takmičenju iz srpskog jezika

7. Tatjanu Šolajić, učenicu 5/3 razreda za

-osvojeno 3. mesto na okružnom  takmičenju  recitatora

- osvojeno 2. mesto na opštinskom takmičenju iz srpskog jezika

8. Jelenu Bogićević, učenicu 5/3 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

- Bojanu Majstorović, učenicu 5/3 razreda za

-osvojeno 1. mesto na Krosu RTS

9. Teodoru Adamović, učenicu 5/4 razreda za

osvojenu nagradu na literarnom konkursu „ Vitezovo proleće“

- osvojenu nagradu na likovnom konkursu „ Maternja melodija i obrazovanje

10.Sanelu Mandić, učenicu 5/4  razreda za

-osvojenu nagradu na lokovnom konkursu „ Maternja melodija i obrazovanje

11. Katarinu Kovačević, učenicu 6/1 razreda za

osvojeno 3. mesto na opštinskom takmičenju iz srpskog jezika

12. Janu Bogićević, učenicu 6/1 razreda za

osvojeno 3. mesto na opštinskom takmičenju iz srpskog jezika

13. Vukašina Milosavljevića , učenika 6/1 razreda za

-osvojeno 3. mesto na opštinskom  takmičenju  recitatora

14. Nemanju Krtinića, učenika 6/2 razreda za

-osvojeno 2. mesto na opštinskom  takmičenju  iz matematike

- Tatjanu Milošević, učenicu 6/2 razreda za

- osvojeno 2. mesto na opštinskom takmičenju iz srpskog jezika

- Nevenu Čvorović , učenicu 6/2 razreda za

osvojenu nagradu na likovnom konkursu „ Maternja melodija i obrazovanje

- Dijanu Nikšić, učenicu 6/2razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

- Nikolu Milosavljevića, učenika 6/3 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz matematike

- Đorđa Kotarca, učenika 6/3 razreda za

-osvojeno 2. mesto na opštinskom  takmičenju  iz fizike

- Anđelu Vasović, učenicu 6/4 razreda za

osvojeno 2.  mesto na opštinskom takmičenju iz srpskog jezika

- Mladena Krasića, učenika 7/1 razreda za

-osvojeno 3. mesto na okružnom  takmičenju  iz hemije

- osvojeno 1. mesto na šahovskom turniru „ Dragačevo 2010

- Ivana Matijaševića, učenika 7/1 razreda za

-osvojeno 5. mesto na republičkom  takmičenju  iz odbojke

osvojeno 1.mesto na šahovskom turniru „ Dragačevo 2010

- Kostu Tmušića , učenika 7/1 razreda za

-osvojeno 5. mesto na republičkom takmičenju  iz odbojke

- Katarinu Todorović, učenicu 7/1 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

- Stefana Golubovića, učenika 7/1 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  u malom fudbalu

- Minu Alempijević, učenicu 7/2 razreda za

- osvojeno 3. mesto na opštinskom  takmičenju  iz matematike

- osvojeno 3. mesto na opštinskom takmičenju iz fizike

- Dušana Radonjića, učenika 7/2 razreda

Najboljeg sportistu u Dragačevu u 2009. godini

-Anu Miletić, učenicu 7/2 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

- osvojeno 3. mesto na opštinskom takmičenju u malom fudbalu

- osvojeno 1. mesto na Krosu RTS

- Dunju Janković, učenicu 7/2 razreda za

-osvojeno 3. mesto na opštinskom  takmičenju  iz odbojke

- osvojeno 3. mesto na opštinskom takmičenju u malom fudbalu

- Luku Lalića, učenika 7/2 razreda za

-osvojeno 5. mesto na republičkom takmičenju  iz odbojke

-Rastka Vasilića, učenika 7/2 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

- Nebojšu Perovića, učenika 7/2 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

- Igora Pavlovića, učenicka 7/2 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

- Stefana Jokovića, učenika 7/2  razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  u malom fudbalu

- Nikolu Zlatića, učenika 7/3 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz matematike

- osvojeno 5. mesto na republičkom takmičenju iz odbojke

- Vladimira Alempijevića, učenika 7/3 razreda za

-osvojeno 3. mesto na opštinskom  takmičenju  iz hemije

- osvojeno 5. mesto na re publičkom takmičenju iz odbojke

- Petra Jokovića, učenika  7/3 razreda za

-osvojeno 5. mesto narepubličkom  takmičenju  iz odbojke

- Miloša Stevanovića, učenika 7/3 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

- Aleksandra Kerna , učenika 7/3 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

- Tanju Nikšić, učenicu 7/3 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

-Aleksandru Nešovanović, učenicu 7/3 razreda za

-osvojeno 1. mesto na opštinskom  takmičenju  iz košarke

- Tamaru Milovančević, učenicu 7/4 razreda za

-osvojeno 2. mesto na opštinskom  takmičenju  iz matematike

- osvojeno 1. mesto na opštinskom takmičenju iz fizike

- Igora Ičelića , učenika 7/4 razreda za

- osvojeno 1. mesto na šahovskom turniru „ Dragačevo 2010“

-osvojeno 3. mesto na okružnom  takmičenju  iz fizike

- Tamaru Šoć, učenicu 7/4 razreda za

-osvojeno 3. mesto na opštinskom  takmičenju  u malom fudbalu

- Jelenu Polugu, učenicu 7/5 razreda za

osvojeno prvo mesto na opštinskom takmičenju iz srpskog jezika

bezbedno_160_300mbIzrada sajta Dejan Zekavičić Izrada sajta Dejan Zekavičić

Škola bez nasilja

Šta je forum pozorište?

Naša škola u projektu Škola bez nasilja

Naša škola u projektu "Preduzetništvo u osnovnim školama"

Prezentacija aktivnosti SEECEL projekta
Kulinarsko putovanje kroz svet
Izložba i prodaja uskršnjih jaja
Posete preduzetnicima