Direktor škole nagradio je knjigom učenike osmog razreda za ostvarene rezultate na takmičenjima u toku školske 2015/2016. godine.

Pavla Zlatića, učenika 8/1 odeljenja, za osvojeno 3. mesto na okružnom takmičenju iz fizike i 3. mesto  na okružnom takmičenju iz biologije
Ivu Milovanović, za osvojenu 1. nagradu na republičkom takmičenju za najbolju dečju karikaturu „Mali Pjer“
Milicu Bogićević, učenicu 8/3 odeljenja, za osvojeno 2. mesto na okružnom takmičenju iz biologije i osvojeno 3. mesto na okružnom takmičenju iz srpskog jezika „Književna olimpijada“
Draganu Stojić, učenicu 8/3 odeljenja, za osvijeno 2. mesto na okružnom takmičenju „Književna olimpijada“ i osvojeno 3. mesto na okružnom takmičenju iz biologije