E - twinning

Како направити добар е-тwиннинг пројекат, Братислава 2015.

Наставник енглеског језика, Дејан Зекавичић, је био на семинару у Братислави под називом Како направити добар е-тwиннинг пројекат од 20.5 до 23.5.2015. На семинару су, осим пет наставника из Србије учествовали и наставници из Хрватске, Босне и Херцеговине, Албаније, Немачке, Аустрије, Словеније и Словачке.

Размењена су искуства и презентовани су примери добре праксе, као и корисни онлине алати који се могу користити на тwин спаце порталу. За септембар се спремају пројекти где ће наши наставници и ученици сарађивати са наставницима и ученицима из Словачке, Словеније и Турске. Један пројекат ће бити везан за различите обичаје који се спроводе код православаца, католика и муслимана, други ће бити везан за традиционалне уметности, а трећи за учење на занимљив и забаван начин.

Последњи пут измењенопетак, 10 април 2020 20:28

Медије