О градовима и државама Истакнут

Дана 23.2.2021. је одржана онлајн радионица преко апликације Zoom, уз учешће ученика и наставника из партнерских земаља.

Ученици су имали задатак да представе свој родни крај и државу кроз презентацију коју су заједнички урадили на клауду. Ученици су поделили презентацију коју су сви могли да виде, и наизменично су говорили о занимљивостима везаним за традицију и културу свог места као и своје земље, о традиционалној храни, плесу и играма, догађајима, значајним личностима и културно - историјским споменицима. На крају су имали прилику да једни друге питају нешто што их занима, а као домаћи задатак, треба да поведу дискусију и поставе неколико питања о ономе што су чули и видели на Twin Space -у eTwinning портала. Ученицима се јако свидела ова радионица, па су на крају питали када ће бити следећа, а ми смо им обећали да ће бити ускоро, кад сви ускладимо своје обавезе.

Последњи пут измењенопонедељак, 14 фебруар 2022 11:15

Галерија слика