Продужени боравак

Циљ рада продуженог боравка је да помогне деци у учењу и усвајању знања,изради домаћих задатака, да подстиче дружење,изграђивање радних и хигијенских навика,брига о правилној исхани у школи и да рационално испуне своје слободно време. Васпитну групу у продуженом боравку чине ученици првог и другог разреда. Рад у боравку је организован у поподневној смени-од 11:20-16:00.
У том периоду за децу је организована ужина и ручак као и низ активности:

- Самосталан рад ученика (израда домаћих задатака,као и допунски и додатни рад везан за наставне активности)
- Спортске активности,музичка и ликовна секција
- Слободно време (читање књига, гледање филмова, друштвене игре, уређење школског простора, креативне радионице,...)

Продужени боравак наше школе омогућава ученицима,који су ван куће после наставе, занимљиво и корисно проведено време, а родитељима на првом месту безбедност њихове деце, сигурност и поверење у васпитно-образовни рад учитеља.
Учитељица у продуженом боравку
Невена Лончаревић

Последњи пут измењеночетвртак, 09 април 2020 11:55
Више из ове категорије Активности у продуженом боравку »