20.10.2017. godine u fiskulturnoj sali OŠ "Milan Blagojević" u Lučanima održan je 16. Memorijalni turnir "Branislav Popović Pop". Ove godine su se nadmetale ženske i muške ekipe iz OŠ "Emilija Ostojić" iz Požege, OŠ "Akademik Milenko Šušic" iz Guče i ekipe iz škole domaćina turnira.

Ovaj turnir predstavlja dobru tradiciju i ističe važnost bavljenja sportom. Kao i svih prethodnih godina ovaj sportski događaj obeležila je fer igra, dobra i poštena borba, kao i odlično bodrenje navijača. Mali novinari naše škole su zabeležili neke značajne momente i intervjuisali učesnike. Za sledeću godinu direktorka škole, Radojka Đorđevic, najavila je više učesnika i bolje uslove za realizaciju ovog praznika sporta. Do sledeceg nadmetanja, sportski pozdrav iz Lučana!

bezbedno_160_300mbIzrada sajta Dejan Zekavičić Izrada sajta Dejan Zekavičić

 

Šta je forum pozorište?

 

Naša škola u projektu Škola bez nasilja

Detaljnije